2016 Football District 2A2-III-11 Information

http://www.hoodjeans.co.uk/?art=%D9%83%D8%A7%D8%B2%D9%8A%D9%86%D9%88-%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%86%D9%82%D8%AF%D9%8A%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%A8&2ea=08 %D9%83%D8%A7%D8%B2%D9%8A%D9%86%D9%88-%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%86%D9%82%D8%AF%D9%8A%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%A8 http://consuegramedieval.com/?art=blackjack-game-online&b06=e0 blackjack game online BlackJack Club online-kasino http://ucg-london.co.uk/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D8%B1%D8%A9-%D8%B4%D9%8A%D9%83&336=94 فتحة الساحرة شيك recension av Jackpot City Mobile casino på nätet

2015 - 2016

Ratings
EWP Ratings
Power Ratings


Standings

District
Overall
TeamWLTPFPAWLTPFPA
Tenaha50026432131068487
Overton410197107830395267
Timpson320125104550288217
Grapeland230135155560336334
Wortham14095193460216315
Mount Enterprise05048273190124473

Composite Schedule

WEEKDATETEAMSCORETEAMSCOREDIST.NOTES
108/26/2016Gladewater Union Grovevs.OvertonCanceled
108/26/2016Itasca6vs.Wortham32
108/26/2016Joaquin0vs.Tenaha14
108/26/2016Kountze16vs.Grapeland31
108/26/2016Pineland West Sabine20vs.Timpson14
108/26/2016Price Carlisle45vs.Mount Enterprise6
209/02/2016Alba-Golden44vs.Mount Enterprise36
209/02/2016Cayuga40vs.Wortham7
209/02/2016Groveton64vs.Grapeland42
209/02/2016Kerens12vs.Tenaha43
209/02/2016Simms Bowie0vs.Overton12
309/09/2016Buffalo51vs.Grapeland12
309/09/2016Colmesneil16vs.Mount Enterprise34
309/09/2016Dallas Gateway Charter0vs.Tenaha67
309/09/2016Malakoff Cross Roads0vs.Timpson73
309/09/2016Overton27vs.Price Carlisle49
309/09/2016Rosebud-Lott19vs.Wortham21
409/16/2016Clarksville0vs.Tenaha44
409/16/2016Colmesneil12vs.Grapeland65
409/16/2016Como-Pickton27vs.Overton59
409/16/2016Dawson14vs.Wortham41
409/16/2016Gladewater Union Grove44vs.Mount Enterprise0
409/16/2016Hawkins14vs.Timpson35
509/23/2016Big Sandy51vs.Mount Enterprise0
509/23/2016Colmesneil18vs.Overton54
509/23/2016Granger43vs.Wortham20
509/23/2016Lovelady27vs.Timpson0
509/23/2016Pineland West Sabine12vs.Tenaha43
609/30/2016Maud13vs.Grapeland45
710/07/2016Grapeland26vs.Overton40*
710/07/2016Mount Enterprise6vs.Tenaha56*
710/07/2016Timpson20vs.Wortham7*
810/14/2016Grapeland12vs.Timpson26*
810/14/2016Mount Enterprise8vs.Overton65*
810/14/2016Tenaha74vs.Wortham0*
910/21/2016Overton31vs.Timpson21*
910/22/2016Grapeland0vs.Tenaha48*
910/22/2016Mount Enterprise14vs.Wortham47*
1010/28/2016Grapeland44vs.Wortham27*
1010/28/2016Mount Enterprise6vs.Timpson52*
1010/28/2016Overton20vs.Tenaha38*
1111/04/2016Grapeland53vs.Mount Enterprise14*
1111/04/2016Overton41vs.Wortham14*
1111/04/2016Tenaha48vs.Timpson6*
1211/10/2016Iola23vs.Grapeland6
1211/10/2016Tenaha82vs.Sabine Pass0
1211/11/2016Evadale52vs.Timpson41
1211/11/2016Overton33vs.Hull-Daisetta18
1311/18/2016Bremond48vs.Overton13
1311/18/2016Tenaha76vs.Meridian0
1411/25/2016Tenaha44vs.Iola0
1512/02/2016Bremond31vs.Tenaha7